Kā atbrīvoties no smakas veļas mašīnā? Izrādās tas nav nemaz tik grūti kā iepriekš varēja likties!

Nepatīkama smaka – tas var notikt pat ar visdārgāko veļas mašīnu. Jo ilgāk atliksit problēmu, jo intensīvāks būs “aromāts” un arī no apģērba. Mēs jums pateiksim, kāpēc tas notiek un kā ātri atrisināt problēmu.

No kurienes nāk slikta smaka?

Šai parādībai ir vairāki iemesli:

Ciets ūdens. Mazgāšanas laikā kalcija un magnija sāļi tiek sajaukti ar pulveri. netīrumi, tauki, nosēžas uz sienām un kļūst par dzintara avotu.
Mazgāt zemā temperatūrā.

Visbiežāk lietotāji taupības režīmu ieslēdz pie 30–40 °C. Šī ir droša temperatūra apģērbam, taču nepietiek, lai izšķīdinātu netīrumus un taukus. Tie paliek bungā un sadalās, izdalot nepatīkamu smaku.

Pelējums uz gumijas blīvējuma. Šajā zonā gandrīz vienmēr ir mitrs, un mitrā vide nodrošina lieliskus apstākļus pelējuma mikroorganismu savairošanai.

Sliktas kvalitātes mazgāšanas līdzekļi. Pulveris, kuram beidzies derīguma termiņš, var salipt klucī, kuru ir ļoti grūti notīrīt.
Atkritumi. Monētas, pogas, košļājamā gumija, biļetes un citi sīki priekšmeti, kas izkrīt no apģērba kabatām, var aizsprostot drenāžas filtru un tur sākt saskābt.

Vēl viens izplatīts veļas mazgājamās mašīnas nepatīkamās smakas iemesls ir nepareiza darbība. Ja pēc mazgāšanas ilgu laiku neizņemat drēbes no tvertnes, parādīsies slikts “aromāts”, no kura būs grūti atbrīvoties.

Veļas mašīnas detaļu tīrīšana

Sāksim ar atsevišķu elementu tīrīšanu. Mums būs nepieciešamas salvetes un lupatas, speciāli produkti un dažos gadījumos arī speciālista palīdzība.

Pulvera paplāte
Tajā pastāvīgi uzkrājas pulvera un ziepju atlieku gabaliņi. Tas parasti notiek devas pārsniegšanas dēļ.

Lai notīrītu trauku, vairākas stundas iemērciet to ūdenī, piemēram, trauku mazgāšanas līdzeklī. Lai noņemtu smagus traipus, izmantojiet vecu zobu suku.

Gumijas blīvējums

Tas ir visizplatītākais sliktas smakas cēlonis. Pēc katras mazgāšanas manšetē paliek ūdens. Ideālā gadījumā jums tas nekavējoties jānoņem – profilaksei. Jau parādīšos “aromātu” var noņemt, izmantojot citronskābes vai sodas šķīdumā samērcētu lupatu.

Lasi vēl: Tikai daži cilvēki gatavo tomātus šādā veidā, bet es nevaru beigt, jo tie ir tik garšīgi! Labākie ēdieni tomātu sezonā

Nepareizas veļas mazgājamās mašīnas uzstādīšanas dēļ blīvējumā var uzkrāties ūdens. Pārbaudiet šo punktu – dažreiz jums vienkārši jālabo kropļojumi.

Ļoti vecu un nolietotu blīvējumu labāk nomainīt pret jaunu.

Leave a Comment